Intelbet nu este o casa de pariuri. Continutul de pe site are scop pur informativ. 18+
 
18+

Arhiva
11th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
22 noiembrie
16:00Spartak VladikavkazAnzhi-2
1:0
-----
19th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00Krasnodar-2Kuban-2
4:0
-----
20th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
19 noiembrie
14:00ArmavirAnzhi-2
3:1
-----
13:00Kuban-2Druzhba
3:0
-----
18 noiembrie
14:00Spartak VladikavkazChernomorets Nv
1:1
-----
13:00Biolog-NovokubanskSpartak Nal'chik
1:1
-----
19th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
12 noiembrie
14:00Chernomorets NvAfips
1:3
-----
14:00DruzhbaAcademy
1:0
-----
14:00Spartak Nal'chikChayka
0:0
-----
13:00Mashuk-KMVArmavir
0:1
-----
13:00SKA Rostov-on-DonDynamo Stavropol'
4:1
-----
13:00АngushtBiolog-Novokubansk
1:1
-----
13:00Spartak VladikavkazLegion Dynamo
0:1
-----
17th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00TorpedoRotor-Volgograd-2
2:1
-----
11 noiembrie
15:00DolgoprudnyPSKOV-747
4:0
-----
14:00Ararat MoscowEnergomash
1:0
-----
14:00ZorkySokol
5:1
-----
13:00Spartak KostromaLuki-Energy
0:0
-----
13:00VelesKolomna
4:0
-----
13:00Dinamo BryanskStrogino
0:2
-----
13:00Zenit PenzaChimik
2:5
-----
12:00Dinamo Saint-Perersburg-2Murom
2:1
-----
12:00RyazanKaluga
3:0
-----
10 noiembrie
12:00Znamya TrudaTorpedo-Vladimir
0:6
-----
18th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
8 noiembrie
17:00ArmavirDruzhba
3:0
-----
16:00AfipsAnzhi-2
6:1
-----
16:00ChaykaАngusht
3:1
-----
13:00SKA Rostov-on-DonKuban-2
4:1
-----
13:00Dynamo Stavropol'Spartak Nal'chik
0:3
-----
13:00Biolog-NovokubanskSpartak Vladikavkaz
1:2
-----
13:00Legion DynamoChernomorets Nv
1:1
-----
7 noiembrie
13:00AcademyKrasnodar-2
1:4
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
5 noiembrie
13:00Metallurg LipetskZorky
0:4
-----
4 noiembrie
16:00StroginoTorpedo
2:2
-----
17th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
16:00VolgaUral-2
1:0
-----
15:00Chernomorets NvBiolog-Novokubansk
5:0
-----
15:00Syzran-2003Zenit Izhevsk
2:0
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00Luki-EnergyZnamya Truda
2:0
-----
14:00TekstilshikSpartak Kostroma
2:0
-----
14:00Torpedo-VladimirVeles
1:0
-----
17th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00Mashuk-KMVAnzhi-2
2:0
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00EnergomashSaturn
2:1
-----
17th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00DruzhbaAfips
0:2
-----
14:00Spartak Nal'chikAcademy
3:0
-----
14:00Spartak VladikavkazDynamo Stavropol'
3:0
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00KolomnaLokomotive-Kazanka
1:3
-----
13:00PSKOV-747Dinamo Saint-Perersburg-2
3:0
-----
13:00ChimikArarat Moscow
0:0
-----
13:00KalugaZenit Penza
0:0
-----
13:00SokolDinamo Bryansk
1:0
-----
17th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00Legion DynamoChayka
1:0
-----
13:00NeftekhimikKAMAZ
2:3
-----
13:00NostaKrylya Sovetov-2
5:0
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
12:00MuromCRFSO
0:1
-----
12:00Rotor-Volgograd-2Ryazan
0:1
-----
17th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
12:00Anzhi-JuniorOrenburg-2
0:0
-----
3 noiembrie
16:30Lada TolyattiMordovia
0:4
-----
13:30SKA Rostov-on-DonArmavir
1:1
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
29 octombrie
16:00ArmavirSpartak Nal'chik
2:0
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
28 octombrie
17:00TekstilshikMurom
0:0
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17:00AfipsKrasnodar-2
2:1
-----
16:00KAMAZNosta
1:0
-----
16:00Mordovia Chelyabinsk
3:0
-----
16:00Syzran-2003Anzhi-Junior
2:1
-----
16:00Chernomorets NvMashuk-KMV
2:1
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
16:00RyazanStrogino
0:1
-----
16:00DolgoprudnyKolomna
4:1
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00Kuban-2Spartak Vladikavkaz
3:0
-----
15:00Dynamo Stavropol'Legion Dynamo
0:0
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00Ararat MoscowSaturn
2:0
-----
15:00Dinamo BryanskMetallurg Lipetsk
2:0
-----
15:00Zenit PenzaRotor-Volgograd-2
1:0
-----
15:00VelesLuki-Energy
2:1
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:30Anzhi-2Druzhba
0:1
-----
14:00Krylya Sovetov-2Zenit Izhevsk
0:2
-----
14:00AcademyАngusht
3:0
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00ChimikKaluga
3:0
-----
14:00Spartak KostromaZnamya Truda
4:1
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00Ural-2Lada Tolyatti
2:3
-----
13:00Orenburg-2Volga
0:1
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00Dinamo Saint-Perersburg-2Chertanovo
0:2
-----
13:00ZorkyEnergomash
1:1
-----
27 octombrie
19:00Lokomotive-KazankaTorpedo-Vladimir
2:0
-----
19:00TorpedoSokol
3:1
-----
18:00CRFSOPSKOV-747
1:2
-----
16th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17:00ChaykaBiolog-Novokubansk
0:1
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
22 octombrie
17:00StroginoZenit Penza
4:0
-----
14:00Rotor-Volgograd-2Chimik
0:1
-----
14:00Metallurg LipetskTorpedo
2:1
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
21 octombrie
17:00VolgaSyzran-2003
0:0
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17:00Lokomotive-KazankaLuki-Energy
3:1
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17:00ChaykaChernomorets Nv
2:0
-----
16:00DruzhbaMashuk-KMV
1:0
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00EnergomashDinamo Bryansk
4:0
-----
15:00SaturnZorky
1:0
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00Krasnodar-2Anzhi-2
3:1
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00ChertanovoCRFSO
3:1
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00Spartak VladikavkazAcademy
0:1
-----
14:30SKA Rostov-on-DonAfips
0:1
-----
14:30АngushtArmavir
3:3
-----
14:30Legion DynamoKuban-2
1:0
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00KalugaArarat Moscow
0:1
-----
14:00SokolRyazan
0:3
-----
14:00KolomnaDinamo Saint-Perersburg-2
2:0
-----
14:00PSKOV-747Tekstilshik
2:1
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00Biolog-NovokubanskDynamo Stavropol'
3:2
-----
14:00NeftekhimikNosta
0:1
-----
14:00Zenit IzhevskKAMAZ
1:0
-----
14:00Krylya Sovetov-2Anzhi-Junior
1:1
-----
13:00ChelyabinskUral-2
2:0
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00Znamya TrudaVeles
1:3
-----
20 octombrie
18:00Torpedo-VladimirDolgoprudny
1:2
-----
15th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17:30Lada TolyattiOrenburg-2
0:0
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00MuromSpartak Kostroma
0:0
-----
7th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17 octombrie
17:00StroginoSaturn
2:1
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15 octombrie
17:00AfipsSpartak Nal'chik
3:1
-----
17:00ArmavirSpartak Vladikavkaz
4:0
-----
16:00Chernomorets NvDruzhba
5:0
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
16:00Spartak KostromaPSKOV-747
2:1
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00AcademyLegion Dynamo
0:2
-----
15:00Dynamo Stavropol'Chayka
0:2
-----
15:00Mashuk-KMVKrasnodar-2
0:0
-----
14:30Anzhi-2SKA Rostov-on-Don
0:0
-----
14:00Biolog-NovokubanskKuban-2
2:0
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00Dinamo Saint-Perersburg-2Luki-Energy
0:0
-----
14 octombrie
17:00RyazanEnergomash
1:1
-----
17:00Ararat MoscowRotor-Volgograd-2
2:0
-----
17:00TekstilshikKolomna
2:0
-----
16:00DolgoprudnyZnamya Truda
4:0
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
16:00KAMAZAnzhi-Junior
1:1
-----
16:00Lada TolyattiSyzran-2003
0:2
-----
16:00Mordovia Neftekhimik
0:0
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00Dinamo BryanskZorky
2:0
-----
15:00Zenit PenzaMetallurg Lipetsk
3:3
-----
14:00KalugaStrogino
1:0
-----
14:00TorpedoSaturn
0:0
-----
14:00ChimikSokol
2:2
-----
14:00MuromChertanovo
2:0
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00NostaZenit Izhevsk
0:1
-----
11:00Orenburg-2Chelyabinsk
2:2
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13 octombrie
19:00Lokomotive-KazankaVeles
1:2
-----
18:00CRFSOTorpedo-Vladimir
1:3
-----
14th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00Krylya Sovetov-2Volga
0:3
-----
12 octombrie
08:00SakhalinZenit Irkutsk
3:1
-----
08:00SmenaChita
0:2
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
11 octombrie
18:00ChaykaKuban-2
3:0
-----
16:00Spartak Nal'chikAnzhi-2
3:0
-----
16:00Krasnodar-2Druzhba
3:1
-----
15:00АngushtAfips
0:2
-----
15:00Dynamo Stavropol'Chernomorets Nv
0:3
-----
15:00SKA Rostov-on-DonMashuk-KMV
0:0
-----
14:30Legion DynamoArmavir
0:1
-----
14:00Biolog-NovokubanskAcademy
0:1
-----
9 octombrie
08:00SakhalinChita
1:2
-----
08:00SmenaZenit Irkutsk
4:1
-----
12th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
8 octombrie
14:00Metallurg LipetskChimik
1:1
-----
7 octombrie
18:00Ararat MoscowDinamo Bryansk
1:0
-----
17:00StroginoRotor-Volgograd-2
1:0
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17:00VolgaNosta
3:2
-----
12th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
16:00Luki-EnergyCRFSO
1:2
-----
16:00Spartak KostromaLokomotive-Kazanka
0:2
-----
16:00DruzhbaSKA Rostov-on-Don
0:3
-----
16:00Chernomorets NvKrasnodar-2
2:1
-----
16:00ZorkyTorpedo
2:1
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
16:00Mordovia Orenburg-2
3:0
-----
12th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00ChertanovoPSKOV-747
2:0
-----
15:00Anzhi-2Аngusht
4:0
-----
15:00AcademyChayka
1:1
-----
15:00Mashuk-KMVSpartak Nal'chik
1:0
-----
15:00VelesDolgoprudny
0:0
-----
15:00SaturnRyazan
1:3
-----
15:00EnergomashZenit Penza
3:2
-----
15:00SokolKaluga
2:1
-----
14:00Znamya TrudaDinamo Saint-Perersburg-2
0:1
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00Anzhi-JuniorZenit Izhevsk
0:1
-----
14:00NeftekhimikUral-2
2:0
-----
12th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00KolomnaMurom
0:2
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00ChelyabinskKrylya Sovetov-2
1:1
-----
12th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
6 octombrie
18:00Torpedo-VladimirTekstilshik
1:1
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17:30Lada TolyattiKAMAZ
0:3
-----
12th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17:00AfipsSpartak Vladikavkaz
4:1
-----
17:00ArmavirBiolog-Novokubansk
2:0
-----
15:30Kuban-2Dynamo Stavropol'
1:0
-----
5th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
4 octombrie
17:00StroginoDinamo Bryansk
6:2
-----
13th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00Irtysh OmskDynamo-Barnaul
0:1
-----
3rd round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
3 octombrie
16:00Kuban-2Krasnodar-2
0:5
-----
7th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00Dynamo Stavropol'Anzhi-2
1:0
-----
11th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
1 octombrie
17:00StroginoArarat Moscow
1:2
-----
12th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
16:00KAMAZChelyabinsk
1:2
-----
16:00NostaLada Tolyatti
3:0
-----
16:00Syzran-2003Mordovia
0:1
-----
15:00NeftekhimikAnzhi-Junior
2:0
-----
14:00Zenit IzhevskVolga
0:1
-----
14:00Irtysh OmskDynamo-Barnaul
0:0
-----
11th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00Dinamo Saint-Perersburg-2Veles
2:3
-----
12th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
11:00Orenburg-2Ural-2
1:0
-----
11:00Zenit IrkutskSmena
2:1
-----
09:00ChitaSakhalin
0:1
-----
11th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
30 septembrie
18:00ChaykaArmavir
1:1
-----
17:00TekstilshikLuki-Energy
1:0
-----
17:00Spartak Nal'chikDruzhba
0:0
-----
17:00Chernomorets NvKuban-2
3:0
-----
17:00RyazanZorky
3:0
-----
16:00Dynamo Stavropol'Academy
1:3
-----
16:00DolgoprudnyLokomotive-Kazanka
0:2
-----
16:00SKA Rostov-on-DonKrasnodar-2
0:0
-----
16:00KalugaMetallurg Lipetsk
0:1
-----
16:00Zenit PenzaSaturn
1:0
-----
15:00Legion DynamoAfips
0:1
-----
15:00PSKOV-747Kolomna
1:0
-----
15:00ChertanovoSpartak Kostroma
0:0
-----
15:00MuromTorpedo-Vladimir
1:1
-----
15:00АngushtMashuk-KMV
1:0
-----
15:00Rotor-Volgograd-2Sokol
0:4
-----
15:00ChimikEnergomash
0:0
-----
14:00TorpedoDinamo Bryansk
0:0
-----
29 septembrie
18:00CRFSOZnamya Truda
3:1
-----
28 septembrie
12:00Zenit IrkutskSakhalin
4:1
-----
11:00ChitaSmena
2:0
-----
10th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
25 septembrie
19:00Ararat MoscowTorpedo
3:2
-----
17:00Krasnodar-2Spartak Nal'chik
4:2
-----
15:30Anzhi-2Legion Dynamo
0:1
-----
15:00KolomnaChertanovo
0:1
-----
11th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00Ural-2Syzran-2003
0:2
-----
10th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
24 septembrie
18:00ArmavirDynamo Stavropol'
5:0
-----
11th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17:00VolgaAnzhi-Junior
1:0
-----
16:00Lada TolyattiZenit Izhevsk
0:2
-----
16:00Mordovia Krylya Sovetov-2
1:0
-----
10th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00Metallurg LipetskRotor-Volgograd-2
2:1
-----
11th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00ChelyabinskNosta
1:3
-----
10th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
23 septembrie
19:00ZorkyZenit Penza
4:0
-----
18:00EnergomashKaluga
2:0
-----
18:00Chernomorets NvSKA Rostov-on-Don
2:0
-----
17:00DruzhbaАngusht
3:1
-----
17:00Lokomotive-KazankaDinamo Saint-Perersburg-2
2:0
-----
17:00Spartak KostromaDolgoprudny
2:1
-----
17:00AfipsBiolog-Novokubansk
1:0
-----
16:00SokolStrogino
3:2
-----
16:00Dinamo BryanskRyazan
4:0
-----
16:00VelesCRFSO
2:1
-----
16:00Luki-EnergyMurom
0:1
-----
16:00Mashuk-KMVSpartak Vladikavkaz
2:2
-----
15:00SaturnChimik
4:1
-----
11th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00Orenburg-2Neftekhimik
1:3
-----
10th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:00Znamya TrudaTekstilshik
0:3
-----
13:00AcademyKuban-2
1:0
-----
22 septembrie
18:00Torpedo-VladimirPSKOV-747
1:0
-----
20 septembrie
12:00Zenit IrkutskChita
1:4
-----
09:00SmenaIrtysh Omsk
0:1
-----
08:00SakhalinDynamo-Barnaul
0:1
-----
9th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
17 septembrie
18:00ChaykaAfips
1:1
-----
17:00Kuban-2Armavir
1:3
-----
10th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
16:00KAMAZMordovia
0:1
-----
16:00NeftekhimikVolga
0:0
-----
16:00Syzran-2003Orenburg-2
1:0
-----
15:00Anzhi-JuniorLada Tolyatti
3:0
-----
14:00Zenit IzhevskChelyabinsk
1:0
-----
14:00Krylya Sovetov-2Ural-2
2:1
-----
9th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00Dinamo Saint-Perersburg-2Dolgoprudny
2:2
-----
09:00SmenaDynamo-Barnaul
3:1
-----
08:00SakhalinIrtysh Omsk
3:1
-----
16 septembrie
18:00Spartak Nal'chikSKA Rostov-on-Don
3:0
-----
17:00TekstilshikVeles
3:2
-----
17:00RyazanTorpedo
0:2
-----
17:00Ararat MoscowSokol
4:0
-----
16:30Spartak VladikavkazDruzhba
1:0
-----
16:00ChertanovoTorpedo-Vladimir
3:1
-----
16:00KalugaSaturn
1:4
-----
16:00Zenit PenzaDinamo Bryansk
0:3
-----
16:00Biolog-NovokubanskAnzhi-2
3:2
-----
16:00AcademyChernomorets Nv
1:0
-----
16:00АngushtKrasnodar-2
1:0
-----
16:00PSKOV-747Luki-Energy
2:0
-----
15:30Legion DynamoMashuk-KMV
1:0
-----
15:00Rotor-Volgograd-2Energomash
0:1
-----
15:00ChimikZorky
0:1
-----
14:00KolomnaSpartak Kostroma
0:1
-----
15 septembrie
18:30CRFSOLokomotive-Kazanka
0:3
-----
17:00StroginoMetallurg Lipetsk
0:1
-----
15:00MuromZnamya Truda
1:0
-----
13 septembrie
18:00Mordovia Nosta
2:0
-----
18:00Syzran-2003Neftekhimik
0:3
-----
17:30Lada TolyattiVolga
1:2
-----
16:00Orenburg-2Krylya Sovetov-2
2:0
-----
15:00ChelyabinskAnzhi-Junior
2:1
-----
13:00Ural-2KAMAZ
1:1
-----
8th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
10 septembrie
14:00Irtysh OmskZenit Irkutsk
2:0
-----
13:00Dynamo-BarnaulChita
0:1
-----
9 septembrie
17:00DruzhbaLegion Dynamo
1:0
-----
16:30Krasnodar-2Spartak Vladikavkaz
1:0
-----
16:00Anzhi-2Chayka
1:1
-----
16:00Mashuk-KMVBiolog-Novokubansk
0:1
-----
15:00Metallurg LipetskSokol
0:1
-----
8 septembrie
19:00TorpedoZenit Penza
9:0
-----
19:00AfipsDynamo Stavropol'
3:1
-----
19:00Lokomotive-KazankaTekstilshik
4:1
-----
19:00ZorkyKaluga
2:1
-----
19:00SaturnRotor-Volgograd-2
1:1
-----
18:30KAMAZOrenburg-2
2:1
-----
18:30Luki-EnergyChertanovo
1:2
-----
18:00Dinamo BryanskChimik
2:0
-----
18:00Chernomorets NvSpartak Nal'chik
0:0
-----
18:00ArmavirAcademy
2:0
-----
18:00DolgoprudnyCRFSO
0:0
-----
18:00Spartak KostromaDinamo Saint-Perersburg-2
2:0
-----
18:00Torpedo-VladimirKolomna
4:1
-----
17:00VolgaChelyabinsk
0:0
-----
17:00Zenit IzhevskMordovia
0:2
-----
17:00NeftekhimikLada Tolyatti
4:0
-----
16:00Krylya Sovetov-2Syzran-2003
0:1
-----
16:00NostaUral-2
1:0
-----
16:00SKA Rostov-on-DonАngusht
3:0
-----
16:00Znamya TrudaPSKOV-747
0:1
-----
15:00VelesMurom
2:2
-----
7 septembrie
19:00Ararat MoscowRyazan
1:0
-----
18:00EnergomashStrogino
3:1
-----
7th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
15:00Irtysh OmskChita
0:0
-----
14:30Dynamo-BarnaulZenit Irkutsk
3:0
-----
10:00SmenaSakhalin
1:0
-----
1st round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
5 septembrie
16:00Krylya Sovetov-2Lada Tolyatti
0:2
-----
6th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
30 august
13:00Zenit IrkutskDynamo-Barnaul
0:0
-----
12:30ChitaIrtysh Omsk
2:2
-----
19th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
10:00SmenaSakhalin
1:0
-----
6th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
27 august
19:00EnergomashMetallurg Lipetsk
3:3
-----
19:00Chernomorets NvАngusht
0:3
-----
19:00Luki-EnergyTorpedo-Vladimir
1:0
-----
18:00Dinamo BryanskRotor-Volgograd-2
3:0
-----
17:00Ararat MoscowZenit Penza
4:0
-----
17:00Spartak Nal'chikSpartak Vladikavkaz
0:1
-----
16:30Znamya TrudaKolomna
1:0
-----
16:00NostaSyzran-2003
3:3
-----
15:00SaturnSokol
4:3
-----
15:00SKA Rostov-on-DonLegion Dynamo
0:3
-----
14:00VelesChertanovo
0:2
-----
5th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
11:00ChitaDynamo-Barnaul
1:1
-----
08:00Zenit IrkutskIrtysh Omsk
1:0
-----
6th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
26 august
18:30DruzhbaChayka
0:1
-----
18:00AfipsAcademy
1:1
-----
17:00Mashuk-KMVDynamo Stavropol'
4:2
-----
16:30Anzhi-2Kuban-2
5:2
-----
25 august
19:00Lokomotive-KazankaPSKOV-747
2:0
-----
19:00ZorkyStrogino
4:0
-----
18:30KAMAZKrylya Sovetov-2
4:1
-----
18:30RyazanChimik
2:0
-----
18:00NeftekhimikChelyabinsk
2:2
-----
18:00Dinamo Saint-Perersburg-2Tekstilshik
0:2
-----
18:00Spartak KostromaCRFSO
2:0
-----
17:00Zenit IzhevskOrenburg-2
2:0
-----
17:00VolgaMordovia
0:1
-----
17:00Krasnodar-2Biolog-Novokubansk
3:0
-----
17:00TorpedoKaluga
1:0
-----
16:30Anzhi-JuniorUral-2
0:1
-----
24 august
18:00DolgoprudnyMurom
3:0
-----
5th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
19 august
19:00ArmavirAfips
1:0
-----
19:00ChaykaKrasnodar-2
0:2
-----
17:00Metallurg LipetskSaturn
2:0
-----
17:00Spartak VladikavkazАngusht
1:1
-----
17:00Legion DynamoSpartak Nal'chik
1:1
-----
17:00Dynamo Stavropol'Druzhba
2:3
-----
17:00Kuban-2Mashuk-KMV
1:2
-----
4th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
14:30Dynamo-BarnaulSmena
0:0
-----
14:00Irtysh OmskSakhalin
1:2
-----
5th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13:00AcademyAnzhi-2
0:2
-----
4th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
12:30ChitaZenit Irkutsk
0:1
-----
5th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
18 august
19:00EnergomashArarat Moscow
1:2
-----
19:00Luki-EnergySpartak Kostroma
2:1
-----
18:30KalugaRyazan
1:1
-----
18:30KAMAZNeftekhimik
2:0
-----
18:30PSKOV-747Dolgoprudny
0:4
-----
18:30TekstilshikCRFSO
3:1
-----
18:00SokolZorky
1:1
-----
18:00ChimikZenit Penza
1:2
-----
18:00Mordovia Lada Tolyatti
2:1
-----
18:00Torpedo-VladimirZnamya Truda
3:0
-----
18:00ChertanovoLokomotive-Kazanka
3:0
-----
17:30KolomnaVeles
0:6
-----
17:30MuromDinamo Saint-Perersburg-2
5:0
-----
17:30Biolog-NovokubanskSKA Rostov-on-Don
0:0
-----
17:00Zenit IzhevskSyzran-2003
3:1
-----
17:00Rotor-Volgograd-2Torpedo
0:2
-----
16:00Krylya Sovetov-2Nosta
2:4
-----
16:00Orenburg-2Anzhi-Junior
0:2
-----
17 august
13:00Ural-2Volga
0:1
-----
3rd round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
16 august
15:00Irtysh OmskSmena
0:1
-----
14:30Dynamo-BarnaulSakhalin
1:0
-----
4th round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
13 august
16:45Anzhi-2Armavir
2:1
-----
12 august
19:00DruzhbaKuban-2
1:0
-----
19:00Chernomorets NvSpartak Vladikavkaz
1:0
-----
18:30Krasnodar-2Dynamo Stavropol'
3:1
-----
18:30Spartak Nal'chikBiolog-Novokubansk
1:1
-----
18:00Mashuk-KMVAcademy
0:0
-----
17:30SKA Rostov-on-DonChayka
0:1
-----
17:00АngushtLegion Dynamo
2:1
-----
11 august
19:00Lokomotive-KazankaKolomna
1:0
-----
19:00ZorkyMetallurg Lipetsk
2:2
-----
19:00SaturnEnergomash
2:1
-----
19:00Ararat MoscowChimik
3:0
-----
18:30CRFSOMurom
1:1
-----
18:30RyazanRotor-Volgograd-2
4:1
-----
18:30TorpedoStrogino
1:2
-----
18:30Dinamo BryanskSokol
2:0
-----
18:00DolgoprudnyChertanovo
2:2
-----
18:00Spartak KostromaTekstilshik
0:1
-----
18:00Zenit PenzaKaluga
0:5
-----
17:30Lada TolyattiUral-2
1:0
-----
17:30Dinamo Saint-Perersburg-2PSKOV-747
1:1
-----
17:00Zenit IzhevskKrylya Sovetov-2
0:1
-----
17:00VolgaOrenburg-2
6:2
-----
17:00Anzhi-JuniorSyzran-2003
1:3
-----
17:00VelesTorpedo-Vladimir
2:0
-----
17:00Znamya TrudaLuki-Energy
0:2
-----
16:30ChelyabinskMordovia
1:1
-----
16:00NostaKAMAZ
1:1
-----
2nd round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
9 august
14:30Dynamo-BarnaulIrtysh Omsk
1:0
-----
11:00SakhalinZenit Irkutsk
2:1
-----
11:00SmenaChita
1:1
-----
1st round
Meci
Scor
1
x
2
S 2.5
P 2.5
6 august
11:00SakhalinChita
2:0
-----
11:00SmenaZenit Irkutsk
0:2
-----
Statistici tipsteri
Pentru noiembrie / de la inceput
Tipster Pariuri Profit
Pardo 6/0/2 +722 RON
Nica (2) 12/0/3 +610 RON
Salinas 3/0/2 +153 RON
Karbacher (4) 23/0/12 +69 RON
Wallberg 6/0/4 +36 RON
Gavan 15/0/10 -109 RON
Mironica (1) 11/0/8 -173 RON
Alex (1) 1/0/4 -290 RON
Ioana (2) 5/0/14 -818 RON
Experti Pariuri Profit
Pardo 6/0/2 +722 RON
Salinas 3/0/2 +153 RON
Mironica (1) 11/0/8 -173 RON
Ioana (2) 5/0/14 -818 RON
Statisticile pariorilor profesionisti, cu o rata de profitabilitate excelenta, demonstrata, raportata la un numar de minim 300 de pariuri.
Profesionisti Pariuri Profit
Nica (2) 12/0/3 +610 RON
Karbacher (4) 23/0/12 +69 RON
Wallberg 6/0/4 +36 RON
Gavan 15/0/10 -109 RON
Alex (1) 1/0/4 -290 RON
Tipster Pariuri Profit
Pardo 215/0/169 +3 175 RON
Nica (2) 76/1/38 +1 066 RON
Gavan 61/6/34 +107 RON
Wallberg 137/3/121 +67 RON
Salinas 144/0/149 -893 RON
Alex (1) 23/0/32 -942 RON
Ioana (2) 196/0/232 -1 258 RON
Mironica (1) 301/1/232 -1 847 RON
Karbacher (4) 121/0/116 -2 759 RON
Experti Pariuri Profit
Pardo 215/0/169 +3 175 RON
Salinas 144/0/149 -893 RON
Ioana (2) 196/0/232 -1 258 RON
Mironica (1) 301/1/232 -1 847 RON
Statisticile pariorilor profesionisti, cu o rata de profitabilitate excelenta, demonstrata, raportata la un numar de minim 300 de pariuri.
Profesionisti Pariuri Profit
Nica (2) 76/1/38 +1 066 RON
Gavan 61/6/34 +107 RON
Wallberg 137/3/121 +67 RON
Alex (1) 23/0/32 -942 RON
Karbacher (4) 121/0/116 -2 759 RON